Ümmetin Dayanışma Ağlarını Hedef Alanlara Karşı Mücadelemiz Sürecek!

 

Hükümet tarafından TBMM’ye getirilen “Terörizmin Finansmanının Önlenmesi Hakkında Yasa Tasarısı” Meclis tarafından kabul edilerek kanunlaşmıştır.

Her şeyden önce şu bilinmelidir ki bu kanun, Büyük Şeytan Amerika’yla İsrail’in ve onların yardımcılığını yapan diğer şebeke üyelerinin dünyaya nizamat verme gayretlerinin bir sonucudur.

11 Eylül konseptinin devam ettiğini gösteren bu yasa ile AKP hükümeti bir kez daha itiraz etmeksizin ABD ve NATO’nun taleplerini yerine getirmiştir.

Bütün bir yeryüzünü mazlum halklara saldırı arenası haline getiren ABD ve NATO öncülüğündeki şer ekseni, Anadolu’yu NATO ve ABD üsleri; peşinden de Patriotlarla doldurduktan sonra bu yasa ile şimdi de İslam Ümmetinin dayanışma ağlarını hedef almıştır.

Emperyalist güçler tarafından terörist olarak yaftalanan direniş hareketlerine yapılacak herhangi bir yardım artık bu yasanın kapsamına girecek ve yargılama olmaksızın yardımı yapan kuruluşların mal varlıklarına el konulacak, yetkilileri cezalandırılacaktır.

Bundan sonra Gazze’ye, Hamas’a gidecek herhangi bir yardım bu kategoride değerlendirilecektir. Afganistan’la dayanışmak isteyenler, oradaki ABD ve NATO işgaline karşı çıkanlar terör destekçisi olmakla suçlanacaktır. İran’ı kuşatan ambargo karşısında yer almak da terörü destekleyen kuruluş olmaya yetecek, bu yolla ABD ve İsrail’in işleri kolaylaştırılacaktır.

Meclis’ten geçen bu yasa yüz karası bir adımdır; küresel kapitalizmin, emperyalizmin hizmetine adanan işbirlikçiliğin ümmeti hedef alan son aşamasıdır.

TOKAD olarak İslam halklarının geleceğini kuşatarak Ümmetin dayanışma ağlarını parçalamak isteyen bu adımların karşısında yer alıp sonuna kadar mücadele edeceğimizi ilan ediyor, herkesi bu saldırganlıklara karşı tavır üretmeye davet ediyoruz.

TOKAD adına

Yön. Kur. Üyesi Ayşe Yılmaz

 

 

 

 

1 yorum

  1. Küresel Sermayenin yani günümüz Karunlarının fincancı katırlarını ürküten hak ve adaletten yana mücadele eden her kişi ve toplulukların tamamen tasfiye edilmesine yönelik olarak çıkartılan bu yasayı protesto ediyorum. Ve Mazlumların, mahrumların ve Müslümanım diyen ve duyarlı olan herkesin bu baskıcı ,dayatmacı ve herkesi terorist gösterici kanun ve yasalara karşı birlikte hareket etmeye çağırıyorum…

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*